ПН-ПТ: 10:00-22:00
СБ-НЕД: 10:00-22:00

Ваш кошик порожній!

Поговоримо про суперінгредієнт

Поговоримо про суперінгредієнт

2018-05-25 14:15:58   0   749

Сьогодні поговоримо про СУПЕРІНГРЕДІЄНТ

ЗЕЛЕНИЙ ЧАЙ

Переваги зеленого чаю очевидні) Однак цей дивовижний інгредієнт також буде дбати про Ваше обличчя. Антиоксиданти, котрі містяться в зеленому чаї, відновлюють шкіру і захищають її від руйнівної дії сонця. Крім того, природні дубильні та протизапальні речовини зеленого чаю заспокоюють подразнення та почервоніння. Усе, що нам залишається, -випити зеленого чаю за це!

Зволожувальна маска з зеленого чаю і насінням чіа

  • 2 пакетики зеленого чаю
  • 2 чашки води
  • 2 ст.л. насіння чіа
  • 3 ч.л. меду

Заваріть чай і дайте йому охолонути. До першої чашки додайте насіння чіа і дайте суміші настоятися хоча б 20 хв, щоб вона злегка загусла. Після цього вмішайте мед. Чистими руками нанесіть 1/4 чашки (60 мл) суміші на обличчя. Залиште маску на 10 хв, після цього змийте теплою водою, масажуючи шкіру під час змивання. Другу чашку чаю з задоволенням випийте під час чи після процедури догляду за обличчям.

Кубики зеленого чаю для боротьби з мішками під очима

  • 1 пакетик зеленого чаю
  • 1 чашка води

Завдяки великій кількості антиоксидантів і дози кофеїну зелений чай-ідеальний засіб для заспокоєння шкіри навколо очей. Ви можете використовувати попередньо заварені чайні пакетики, але мені більше подобаються ці кубики льоду. Усе, що Вам потрібно зробити, -заварити чашку міцного зеленого чаю, залити його у форму для льоду й заморозити. Проводьте кубиками по темним колам і припухлим ділянкам навколо очей - кофеїн і лід знижують набряк і виводять зайву рідину.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!