ПН-ПТ: 10:00-22:00
СБ-НЕД: 10:00-22:00

Ваш кошик порожній!

Блог

Поговоримо про суперінгредієнт

25.05.2018

0   750

Сьогодні поговоримо про СУПЕРІНГРЕДІЄНТ ЗЕЛЕНИЙ ЧАЙ Переваги зеленого чаю очевидні) Однак цей дивовижний інгредієнт також буде дбати про Ваше обличчя. Антиоксиданти, котрі містяться в зеленому чаї, відновлюють шкіру і захищають її від руйнівної дії сонця. Крім того, природні дубильні та протизапальні речовини зеленого чаю заспокоюють подразнення та почервоніння. Усе, що нам залишається, -вип..

Чого слід уникати в складі косметики

04.04.2018

0   739

Чого слід уникати в складі косметики Почніть свою подорож у світ натуральної косметики з того, що викиньте з своїх полиць усе, що містить: триклозан і триклокарбан-розповсюджена синтетична «антибактеріальна» хімічна речовина, яка міститься у рідкому та твердому милі, погіршує стан імунітету оксибензон-поширений інградієнт сонцезахисних кремів, який призводить до виникнення порушень гормон..

Поговоримо про волосся

30.03.2018

1   773

Хороший стан шкіри голови збереже здоров‘я волоссю і сприятиме його росту. Чому? Тому що фолікули (тобто місце, звідки росте волосся), знаходяться саме під шкірою голови. Робіть регулярний масаж, щоб посилити кровообіг, і використовуйте скраб, щоб відлущити відмерлі клітини, стимулювати ріст волосся і очистити його від засобів для укладання. Зробити пілінг для шкіри голови зовсім не складно. Єдино..